Internetový obchod TripSport.cz

569 425 245     566 620 260 - cyklo

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kamenné prodejny / osobní odběr

Havlíčkův Brod

Jihlavská 248, lokalita Selská Jizba

580 01 Havlíčkův Brod - místní část Šmolovy

telefon: 569 425 245 
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Otevírací doba:
PO - PÁ: 9:00 - 18:00
SO - NE: 9:00 - 17:00 

Žďár nad Sázavou

Palachova 2285/39

591 01 Žďár nad Sázavou

telefon: 566 620 260 
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Otevírací doba:
PO - Pá: 9:00 - 18:00
SO: 8:00 - 12:00
NE: zavřeno

Kde nás najdete

Tým TripSport.cz

 • Martin „Maděra“ Voják

  V TripSport.cz má už 10 let na starosti běžecké lyžování, stany, spacáky, vařiče a outdoorové vybavení. Ve ski servisu pomáhá s důkladným voskováním běžek. Zkušenosti sbíral 2 roky v Kanadě, kde od povolání fyzioterapeuta přilnul k přírodě a kempování. Po návratu vedl další dva roky prodejnu Warmpeace.

  Do práce jezdí každý den na svém silničním kole, aby si vyčistil hlavu. V zimě po práci vezme čelovku a vyrazí na běžky. Zdolal už tolik skalních cest, že má předloktí jako Pepek námořník.

  Žije s rodinou ve Ždírci nad Doubravou a kromě rodiny se věnuje cyklistice, běhu, skalnímu lezení, běžkám a v garáži lepí modely letadel. Kdykoli vezme do ruky kytaru a spustí něco od Mládka, všichni pookřejeme.

   

   

 • Jarka Röhrichová

  10 let má v TripSport.cz na starost zboží, objednávky, fakturace, podklady pro účetní, ale i morálku celého týmu. Nikdy jí neuteče žádný čárový kód, bez kterého by náš firemní software těžko fungoval.

  Jarka je jedna velká inventura, která nás hlídá a kontroluje, abychom v systému udrželi pořádek. Zkušenosti nasbírala i ve svém dřívějším povolání prodejní asistentky.

  Ve dne v noci, létě i zimě, pořád jezdí do práce na kole. Ve volném čase pak hraje badminton, squash a prohání dračí lodě.

 • Tomáš Herold

  Tom vypije tolik čaje, že by to nedal ani otřelý Číňan. Je specialista na na výběr kola jak pro začátečníky, tak i pro opravdové fajnšmekry a závodníky. V Highland sportu pracuje už 9 let a stará se o cyklistiku včetně příslušenství.

  Má blízko k přírodě, je milovníkem bílé stopy a rád topí v kamnech. Rodina, příroda a čaje, to je pro Tomáše svatá trojice.

 • Renča Melounová

  V Highland sportu exceluje jako prodejce už 10 let, protože komunikovat se zákazníky ji od přírody baví. Proto je i původním povoláním prodejní asistentka. Využívá svůj ženský vkus a zkušenosti kosmetické poradkyně při výběru sortimentu oblečení, doplňků a kabelek.

  Renču potkáte při sportu jako lektorku Alpinningu a Spinningu. A to dokonce každý večer, díky čemuž vypadá stále na 25 let. Je to střela, která nás v týmu zásobuje obrovskou energií. Ve volném čase pak dělá fitness, věnuje se rodině, módě, divadlu a vaří dobré jídlo.

 • Pája Kuntová

  Původně veterinární asistentka se vzhlédla ve sportu, pracovala 10 let ve fitcentru a k týmu Highland sportu se přidala před 2 lety. Stará se o administraci e-shopu, sociální sítě, píše popisky produktů a osvědčila se i jako nástěnkářka.

  Pája je instruktorka Alpinningu a Spinningu. A protože kolo nerada odkládá, jezdí na něm každý den do práce. Je to taková naše čistá duše. Kdo si tuhle hodnou holku vylosuje, získá poklad. Její největší zálibou jsou Mňága a Žďorp, cyklistika a fitness.

 • Katka Fraňková

  Pro zákazníky dělá první poslední. Každý obchod potřebuje pracovité a usměvavé prodavače, a protože Katka je naše sluníčko, nesmí v týmu chybět.

  Katka je typická sporťanda i outdooračka. V létě běhá, jezdí na inlajnech a se svými hafany se věnuje sportovní kynologii. V zimě ujíždí na lyžích a snowboardu. Když má volno, vyrazí na grilovačku s přáteli, procházku se psem nebo dělá čest turistice. Aby toho nebylo málo, často si nasadí přilbu, chopí se hadice a závodí s hasiči.

 • Kristýna Albrechtová

  Kdykoli na prodejnách nestíháme, energická Kiki nás strhne svou pracovitostí a pomůže dohnat čas. V Highland sportu dělá od roku 2006.

  Kiki dělá turistiku po celé naší krásné vlasti a když jí zbude čas, jezdí rekreačně na kole. Kromě toho vede oddíl skautů a podílí se na přípravě letních táborů. Ale hlavním koníčkem je pro ni kromě sportu samozřejmě rodina.

 • Martin Kachlíř

  Šéfuje prodejně v Havlíčkově Brodě a obchodu se sportovním a outdoor vybavením zůstává věrný už 14 let. Má na starosti lyže, in-line brusle a osobně zajišťuje skiservis jako specialista na broušení lyží.

  Živil se 3 roky jako instruktor v lyžařské škole a 9 let působil v reprezentaci v travním lyžování, kdy v roce 2003 na MS dojel na 13. místě. Věnuje se Alpskému lyžování, kde zatím vítězí v celkovém hodnocení Ski serie Masters.

  Trénuje děti v místním lyžařském oddílů HB SKI TEAM. Také 4 roky závodil v in-line speed bruslení. Když zrovna nesportuje, cestuje na východ – Nepál, Čína, Malajsie, Indonesie, Rusko, Ukrajina… Zbylý volný čas investuje do silniční cyklistiky, cyklokrosu, lyžování, paraglidingu, in-line bruslení a opékání buřtů.

 • Pavel Kusý

  Šéfuje prodejně ve Žďáře nad Sázavou a obchodu se sportovními potřebami zasvětil už 14 let. Spolu s Martinem Kachlířem je jednatelem společnosti. Má obvykle na starost rekonstrukce prodejen, sklady, regálové systémy a nákupy zboží ze zahraničí.

  Ze sortimentu je expert na cyklistiku, lyže a běžky. Ve skiservisu montuje a seřizuje vázání nebo brousí hrany a skluznice lyží, aby vás na svahu poslouchaly. Pomáhá i v outdoor servisu, protože jako cestoval si sám občas opraví tyčku u stanu nebo vyspraví spacák. Pracovní zkušenosti sbíral 2 roky v USA a další 2 roky v Německu.

  Cestoval po USA, Peru a svůj největší úlovek zdolal na Island Peak ve výšce 6 189 m v Nepálu. Na horském kole dojel z Porta v Portugalsku až do Žďáru v Čechách. A jezdí na něm i každý den do práce. Věnuje se trekingu, žije s rodinou na Vysočině a občas nám uvaří něco dobrého, protože původním povoláním je nejen mechanik, ale i kuchař.

 • Michal „Minja“ Novák

  Minja je expert na cyklistiku a už 15 let dělá servis kol pro rekreační i závodní cyklisty. Těžko najdete u kola problém, na který by byl krátký. Když vám kolo seřídí Minja, poznáte to hned u první jízdy v sezóně, ale na jeho pečlivý servis si vzpomenete i ke konci sezóny.

  Kromě toho už 8 let dělá servis lyží a pomáhá lyžařům mít na zimní sezónu nabroušenou, navoskovanou a dokonale seřízenou výstroj. Dříve pracoval dlouhá léta jako strojník, elektromechanik a servisoval výrobu digitálncíh přístrojů. Tam se naučil pečlivosti, kterou servis kol a lyží potřebuje.

  Ve volném čase fotí, věnuje se cykloturistice, hledá „kešky“ při geocachingu a plachtí na větroni s průkazem výkonnostního plachtaře. K tomu občas přidá paragliding, lyže, běžky, vyrazí na vodu a k táboráku s sebou bere kytaru.

 • Martin Košťál

  Profík na servis lyží dělá v Highland sportu už 11 sezón a práce se mu stala koníčkem. V zimě je výborný lyžař a každý rok vyrazí na 3denní pochod na sněžnicích po čerstvě zasněžených pláních Vysočiny. Pokud se chystáte na zimní výšlap, poradí vám, jak ho nejen přežít, ale hlavně si ho pořádně užít.

  V létě je z Martina rekreační cyklista, poslouchá dobrou hudbu a hlavně se věnuje se rodině, protože 3 děti dají někdy zabrat.

 • Mirek Mokrý

  Míra je náš profík v cykloservisu a externě nám vypomáhá už 7 let. Takhle precizního mechanika potkáte zřídka, na kole opraví úplně cokoli. Sám je zarytý cyklista, ale spěchá jen na kole. Jinak je to kliďas stejně jako jeho pejsek.

 • Jan Bauer

  Specialista na obtížné montáže skialpinistického vázání, k čemuž mu pomáhá jeho pečlivost a přesnost. Externě s námi dělá ve ski servisu už 10 let – montuje, seřizuje a opravuje. Kromě toho je odborník na 3D měření a pracuje v kontrolním oddělení strojírenské firmy. Zkrátka technik duší i tělem.

  Ke sportu kromě sebe vede oba syny a když se zadaří, přidá se i manželka. Ve volném čase běhá, prohání běžky a ve všech technologických hračkách sází na zelenou androidní postavičku.

 • Petra Röhrichová

  Hlídá bezproblémový nákup zákazníků v našem e-shopu a stará se mu o marketing. Díky ní jsme vidět i online a ne jenom v kamenných prodejnách.

  Nejradši by procestovala celý svět a baví ji jakýkoli sport nebo pohyb na čerstvém vzduchu. Podle nálady si dá volejbal, turistiku, vodní radovánky, kolo, lyže a v posledních 3 letech hlavně vikingskou hru Kubb. Baterky si pak dobíjí při kvalitním gaučingu s knížkou v ruce.

 • Láďa Cáp

  U lyží si pamatuje rádiusy, délky a technické údaje všech modelů několik let zpátky. V Highland sportu je s námi už 9 let a má na starosti sortiment lyží, prken a raket.

  Je talent na ruku, takže zkrotí jakoukoli raketu a pálku. Posledních 10 let hraje squash, věnuje se mu jako instruktor a na Vysočině ho zatím nikdo neporazil. Pyšní se 4. místem týmu ve 2. lize squashe.

  Láďu poznáte jako neúnavného vypravěče historek a jako bonus i šikovného truhláře. Ve volném čase dává squash, tenis, pinec, lyžování, dobré jídlo a pivo.