Relaxace po práci

Žijeme v srdci Vysočiny, a proto by byl hřích nekochat se krásami okolní přírody. Energie se dá přece nabít i aktivně, proto se snažím každý den po práci vyrazit na kole po okolí. Je to super relaxace, vypnete hlavu a soustředíte se jen na jízdu.

Musím říct, že jsem šťastná, že jsem se narodila právě tady, protože kde jinde byste mohli každý den vyrazit na jinou trasu a jiné místo.

Tentokrát bylo cílem našeho výletu Velké Dářko. Jeli jsme přes Polničku, kde se můžete občerstvit v místním vagónu. A zatímco si vychutnáváte své orošené potěšení, pro Vaše děti  je zde připravena řada atrakcí, jako např. skákací hrad, elektro i moto čtyřkolky, minizoo, pingpong, a hlavně jízda místním minivláčkem.

Poté jsme pokračovali  lesem na Dářko a přes hráz do Škrdlovic. Pokud se vydáte tímto směrem, určitě zastavte u sochy Hrochů sochaře Michala Olšiaka. Pokud byste někdy nevěděli, kam s rodinou v okolí Žďáru na /cyklo/výlet, zkuste vyrazit právě po sochách p.Olšiaka .

A potom jsme zamířili domů, zpátky do Žďáru. Zdejší příroda je nádherná v každém ročním období, tak na nic nečekejte a vyražte také!